interior design ideas for your home & car

Modele fustane nuserie

FN Bridal collection SS` 17 photo: @shenollzehri MUA & Hair: @aferditagjikolli1 modèle: @rialdamuharemi #FN #fjollanila #weddingdress #white #dress #hautecouture de l` #handmade de #details de l`art de la #love de la #lovely #amazing #lady de #photo de la #photos de la propriété shopstemdesigns #picture #pictures #snapshot #art #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday Kur një vajzë ëndërron dasmën e SAJ, në përgjithësi e imagjinon në një kështjellë me princin e kaltër dhe të ftuar njerëzit e SAJ më të dashur. Kjo është idealja, por sa VAJZA IA Dalin të realizojnë një dasmë të tillë? Oeb… Ekipi ynë Kreativ do të ndërtojë një événement që do të jetë estetikisht në të njëjtën lartësi profesionale që përfaqëson marque-i juaj… Un poste partagé par fjolla nila (@fjollanilaofficial) le 2 mai 2017 à 11:05am PDT Gjithashtu, çdo fustan ka detaje të ndryshme, si Perlat, qipkat, ETJ., e të cilat bëjnë që Nusja të reflektojë Vetëm madhështi në ditën më të rëndësishme të jetës së SAJ. /Telegrafi/. STILI dhe kreacionet e Saja të veçanta do të jenë Trendi i sezonit të Vitit 2017, ndërsa fjolla nila, për koleksionin e SAJ të RI thotë se janě përgatitur asisoj që të sjellin Modelet më të Reja për ditën më të veçantë të jetës së secilës Grua – ditës së martesës… Ne e dimë se sa e rëndësishme është Dita e dasmës për ju. Ne besojmë se këto Momente kulmore, planificateur de mariage shënohen nga një, një Photobook dhe njerëzit tuaj të dashur. Vlen të ceket se madhështinë fustaneve IA shtojnë elementet të cilat janě të qëndisura dhe të qepura me dorë, e që konsiderohet si Teknika më e përsosur për ta kompletuar një koleksion për nuset e këtij viti. Burimi i parë është ideja-sepse është pjesa e parë në Funksion të një eventi Unik, si pothuajse të gjitha eventet Tona të personalizuara. Événements de classe është mjeshtër në dizenjimin, planifikimin dhe koordinimin e të Errësira tipologjive të eventeve….

Koleksioni është i mbushur me fustane të ndryshme të bardha, dhe karakterizohen nga Modelet dhe mënyrat më të veçanta të qepjes..